tel.: 519 875 236 gg: 35666262
piszemyprace.eu

O firmie

     Od dawnych lat nasza firma świadczy usługi, które stają się dużym ułatwieniem w  szczególności dla studentów, maturzystów i uczniów, w czasie ich zmagań na etapie pisania prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich, maturalnych czy zaliczeniowych.
   Grono naszych ekspertów składa się, w większej liczbie, z ludzi uczonych, którzy mają już za sobą ten niezwykle ciężki, mozolny okres zmagań związany z obroną tytułów na uczelniach wyższych.
   Współpracują z nami absolwenci studiów licencjackich, którzy ukończyli studia z  wyróżnieniem, jak i persony posiadające tytuły magistra, inżyniera, doktora, a także wielu  zacnych profesorów. Dzięki ich niesamowitym kompetencjom i bogatemu warsztatowi wiedzy - gwarantujemy indywidualne, rzetelne podejście do każdego tematu pracy z  wszystkich dziedzin nauki, takich jak: Architektura, Bankowość i Finanse, Ekonomia, Filologia angielska, Psychologia, Filologia polska, Dziennikarstwo, Filozofia, Hotelarstwo i  turystyka, Kosmetologia, Informatyka, Matematyka, Pielęgniarstwo, Pedagogika, Politologia, Prawo i administracja oraz Socjologia.
   Z naszym wsparciem merytorycznym i duchowym profesjonalnie  podejdziesz do aspektu obrony tytułów na uczelniach wyższych i napiszesz pracę licencjacką, z każdej dziedziny nauki, zdobywając tytuł licencjata, zmierzysz się z obroną pracy magisterskiej, dzięki której staniesz się magistrem, solidnie zredagowana praca inżynierska da Ci przepustkę do tytułu inżyniera, jak również podejmiesz wyzywanie opracowania pracy doktorskiej – która zagwarantuje Ci osiągnięcie najwyższego szczebla naukowego oraz szerokie perspektywy zatrudnienia na rynku pracy - krajowym i zagranicznym.

Oferujemy profesjonalne pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich. Działamy w całej Polsce, głównie
w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, Kielce, Kraków, Opole.
Serdecznie zapraszamy!

REGON: 142480889 NIP: 822-209-16-39
UŻYWANIE CUDZEJ PRACY JAKO WŁASNEJ JEST PLAGIATEM I JEST W POLSCE NIELEGALNE. KOPIOWANIE PRAC NAPISANYCH PRZEZ NASZ SERWIS MOŻE WIĄZAĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.