tel.: 512622365 gg: 40850240
piszemyprace.eu

Filologia angielska

Filologia angielska - to dyscyplina, której wyboru studiowania, w przeważającej liczbie dokonują studenci ambitni, pragnący poszerzyć swoje zdolności komunikatywne z tegoż języka, „ zaczytać” się w literaturę anglojęzyczną, poznać kulturę i obyczaje Anglii, jak i  również utrwalić dokładniej gramatykę języka angielskiego. Na filologii angielskiej realizowane są następujące przedmioty, np. historię języka, literaturę brytyjską i  amerykańską, językoznawstwo, czy gramatykę opisową języka angielskiego. Absolwenci filologii angielskiej mają szeroki wachlarz możliwości na zatrudnienie. Wraz z  uzupełniającym przygotowaniem pedagogicznym mają szansę pracować, jako nauczyciele języka angielskiego i lektorzy prowadząc kursy, czy też ucząc na uczelniach wyższych, a  także jako tłumacze przysięgli języka angielskiego za bardzo wysoką pensję. Otwierają się przed nimi również niesamowite perspektywy do podjęcia pracy za granicą i odnoszenia spektakularnych sukcesów zawodowych.  Studenci, w wyborze prac zaliczeniowych, referatów, pracy licencjackiej, magisterskiej, czy doktorskiej najczęściej wybierają tematy, z   pogranicza literatury angielskiej, dotyczące przedstawienia jakiegoś dzieła sławnego pisarza anglojęzycznego oraz problematyki kulturowo – gospodarczej Anglii. Proponujemy połączyć te tematy, aby efekt okazał się pozytywnie zaskakujący.

  Prace magisterskie - Filologia angielska
  Prace licencjackie - Filologia angielska

Oferujemy profesjonalne pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich. Działamy w całej Polsce, głównie
w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, Kielce, Kraków, Opole.
Serdecznie zapraszamy!

REGON: 142480889 NIP: 822-209-16-39
UŻYWANIE CUDZEJ PRACY JAKO WŁASNEJ JEST PLAGIATEM I JEST W POLSCE NIELEGALNE. KOPIOWANIE PRAC NAPISANYCH PRZEZ NASZ SERWIS MOŻE WIĄZAĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.