tel.: 512622365 gg: 26567246
piszemyprace.eu

Bankowość i finanse

Bankowość i finanse - to dyscyplina zajmująca się zagadnieniami związanymi z wszelkimi sferami bankowymi, z finansami, czynnościami wykonywanymi przez doświadczone księgowe – które dokonują różnorodnych „operacji” na kontach bankowych itp. Czynności, które wykonuje księgowa należą do specyfiki pracy, która jest wykonywana w bankach. Bankowość i finanse - to dziedzina popularna również, w innych instytucjach i urzędach czynnie działających na rynku finansowym. Studenci zgłębiający wiedzę na kierunku finanse i bankowość realizują program, w którego skład wchodzą w przeważającej części kierunki ekonomiczne takie jak mi.in: finanse  m.in. przedsiębiorstw, czy międzynarodowe, mikroekonomie, makroekonomię, czy ekonometrię oraz inne przedmioty jak mi.in. rozszerzoną matematykę finansową,. prawo finansowe i bankowość. Kierunek bankowość i  finanse otworzył szereg wielu różnorodnych specjalizacji do wyboru, spośród których są m.in. bankowość, finanse, audyt i podatki, doradztwo podatkowe, bankowość instytucjonalna, czy też rynki finansowe i bankowość.  Po ukończeniu studiów na w/w kierunku studenci mają ogromne perspektywy znalezienia ciekawej i bardzo rozwijającej, umysłowej pracy, w wielu prestiżowych instytucjach finansowych. Problematyka prac dyplomowych od licencjackiej, aż po doktorską jest bardzo różnorodna i wymaga logicznego i analitycznego myślenia, co sprawia, ze praca w rezultacie staje się bardzo unikatowa pod względem merytorycznym. Nasze grono fachowców służy pomocą w doborze tematów, wraz z ich precyzyjnym opracowaniem.

  Prace magisterskie - Bankowość i finanse
  Prace licencjackie - Bakowość i finanse

Oferujemy profesjonalne pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich. Działamy w całej Polsce, głównie
w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, Kielce, Kraków, Opole.
Serdecznie zapraszamy!

REGON: 142480889 NIP: 822-209-16-39
UŻYWANIE CUDZEJ PRACY JAKO WŁASNEJ JEST PLAGIATEM I JEST W POLSCE NIELEGALNE. KOPIOWANIE PRAC NAPISANYCH PRZEZ NASZ SERWIS MOŻE WIĄZAĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.