tel.: 507283615 gg: 26567246
piszemyprace.eu

Cennik

Zasada numer 1 Postaw na jakość!

Cena nie jest wyznacznikiem wartości! Czy Chciałbyś, aby ktoś określał Twoją wartość za pomocą cyferek? Zapewne nie! Podobnie rzecz ma się z pracą dyplomową. Każde opracowanie jest inne, inny jest termin i zakres, różny stopień trudności. Nawet Twoje możliwości finansowania pomocy mogą się różnić. Dlatego szczegóły w tym  zakresie są ustalane na ogólnych zasadach serwisów indywidualnie.

Zasada numer 2 Praca dyplomowa to nie bułeczki!

Ciepłe bułeczki w sklepie rozchodzą się jak nigdy. Jednak czy Chciałbyś, aby Twoja praca była równie podobna do innej jak kolejna bułeczka czy bagietka? Zapewne nie. Dlatego cena pomocy jest adekwatna do poziomu trudności. Inaczej wyceniane są prace analityczne, inaczej prace opisowe oraz prace badawcze. Każda cena jest negocjowana indywidualnie z Tobą.


Czynniki, które faktycznie wpływają na cenę pracy

- liczba stron
- rodzaj literatury (polska, polska i obca)
- zakres materiału
- termin
- forma pracy
- obecność części badawczej lub analitycznej
- zasób twojego portfelaOferujemy profesjonalne pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich. Działamy w całej Polsce, głównie
w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, Kielce, Kraków, Opole.
Serdecznie zapraszamy!

REGON: 142480889 NIP: 822-209-16-39
UŻYWANIE CUDZEJ PRACY JAKO WŁASNEJ JEST PLAGIATEM I JEST W POLSCE NIELEGALNE. KOPIOWANIE PRAC NAPISANYCH PRZEZ NASZ SERWIS MOŻE WIĄZAĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.